DARMOWE OROGRAMOWANIA-IAN BEAN

Ian Bean to amerykański pedagog specjalny z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością sprzężoną i złożonymi potrzebami komunikacyjnymi (CCN).

Pracę zawodową zaczynał w Priory Woods School in Middlesbrough jako nauczyciel informatki,  zanim rozpoczął pracę w zespole ekspertów Inclusive Technology, gdzie zajmował się szkoleniem nauczycieli i terapeutów z całego świata.


Aktualnie Ian pracuje niezależenie współpracując z różnymi organizacjami takimi jak UNESCO na rzecz podnoszenia świadomości i zapewniania wysokiej jakości wsparcia  w zakresie technologii wspomagającej (AT) dla osób ze złożonymi potrzebami komunikacyjnymi (CCN). 


Na jego stronie internetowej dostępne są zupełnie ZA DARMO liczne aktywności komputerowe do obsługi za pomocą swich’a, myszki, dotyku lub wzroku!!! 


Wystarczy założyć darmowe konto i można w pełni korzystać z fantastycznych aktywności na różnych poziomach (od stymulacji sensorycznej, przez aktywności związane z postaciami z bajek aż do zupełnie dorosłej listy przebojów).

Z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie!
https://www.ianbean.co.uk/ss_playzone/

Technologia wspomagająca